Czas do świąt powoli się kurczy. Pozostały nam dwa tygodnie. Robimy wiele ozdób na choinkę a to dlatego, że w tym roku będziemy dekorować naszą własną domową choinkę wyłącznie ozdobami, które zrobimy wspólnie z dziećmi.

100% handmade 🙂

Ten nasz plan zainspirował mnie do stworzenia wyzwania blogowego. Postanowiłam zorganizować tutaj, na blogu wyzwanie pod hasłem Choinka 100% handmade które na pewno przypadnie do gustu kreatywnym dzieciom i ich wspaniałym mamom, które tak jak ja lubią dziecięcą twórczość i cenią wspólnie spędzany czas!

Wyzwanie będzie trwało przez kilka dni od 10 do 18 grudnia. Zatem zaczynamy już jutro 🙂

To, co NAJCENNIEJSZE w tym wyzwaniu to czas, który spędzisz z Twoim dzieckiem. Nie przejmuj się więc, jeśli Wasze dekoracje będę nieco inne od tego, co proponuję na blogu. To zupełnie nie ważne!.

Ważne, abyś tworzyła z dzieckiem, poznawała Twoje dziecko i ofiarowała mu Twój czas.

Zasady wyzwania Choinka 100% handmade są proste:

  1. Podczas trwania wyzwania blogowego ja będę publikowała na blogu kolejne pomysły na dekoracje choinkowe handmade. Pomysły będę na tyle proste, aby mogło je zrobić kilkuletnie dziecko z drobną pomocą mamy albo taty. Ty tworzysz z dzieckiem ozdoby choinkowe. Robisz zdjęcia i piszesz wpisy na blogu albo w naszej grupie Kreatywne Zabawy Dla Dzieci na facebook.com, w których pokazujesz Wasze ozdoby choinkowe.
  2. Link do wpisu blogowe wraz ze zdjęciem pracy dodajesz pod tym wpisem za pomocą niebieskiego przycisku ADD YOUR LINK. Pamiętaj, by robić to właśnie tak, jeśli chcesz dodać zdjęcie. Niestety w komentarzach pod postem nie da się dodać zdjęcia.
  3. Aby dołączyć do grupy facebookowej kliknij tutaj, zapraszam.
  4.  Jeśli prowadzisz bloga, wtedy na czas trwania wyzwania na swoim blogu dodajesz baner informujący o wyzwaniu Choinka 100% handmade. Dzięki temu o naszym wyzwaniu dowie się więcej osób. Baner znajduje się poniżej.
  5.  Udostępniasz informacje o wyzwaniu Choinka 100% handmade w mediach społecznościowych (najlepiej aby były opatrzone tagiem #choinka100%handmade) oraz komentujesz wpisy publikowane przez uczestników w ramach wyzwania.
  6. Do wyzwania możesz dołączyć w każdej chwili. Do grupy Kreatywne Zabawy Dla Dzieci na facebook.com również. Każdy uczestnik wyzwania jest mile widziany!
  7. Każdy, kto ma takie życzenie może przesłać zdjęcie swoich dekoracji na mój email maria@kreatywnezabawydladzieci.pl abym opublikowała je w tym wpisie wraz z linkiem do jego bloga.
  8. Marzy mi się, aby na końcu wyzwania zobaczyć Wasze choinki udekorowane samodzielnie wykonanymi ozdobami.
Zapraszam Cię do zabawy!
Stwórz z dzieckiem Waszą kolorową choinkę 100% handmade a zobaczysz, ile to radości.
A oto i banner wyzwania blogowego Choinka 100% handmade do wklejenia na Twoim blogu.

kreatywnezabawydladzieci-pl-wyzwaniebogowe

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz się do Kreatywnego Newslettera
i odbierz ebooka "5 MAS PLASTYCZNYCH DIY + sekretny sposób logopedów na rozwój mowy u dzieci"
Zapisując się wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych
w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera.